De deuren van Commer-in blijven op 11 november gesloten

Op 11 november gaan kinderen traditiegetrouw langs de deuren met zelfgemaakte lampionnen om liedjes te zingen. Als beloning krijgen ze van de bewoners snoep of fruit. Ook wij als dorpsvereniging doen al jaren mee aan dit feest en stellen altijd enkele prijzen beschikbaar voor het mooiste lied of de mooiste lampion.


Het leek even door te kunnen gaan, maar de Veiligheidsregio Noord-Holland Noord heeft recentelijk toch het dringende advies gegeven om dit jaar Sint-Maarten niet te vieren. Reden voor ons om op 11 november de deuren van Commer-in dan ook gesloten te houden.

Het is jammer, maar wij respecteren alle middelen die de overheid uitvaardigt om het corona-virus te bestrijden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *