KUNSTMARKT IN GROET

Op de kerkbrink in Groet wordt zondag 23 september een kunstmarkt gehouden. Die wordt georganiseerd om het 15 jarig bestaan van Commer-in te vieren. Toen opende het kleine dorpshuisje van Groet haar deuren en werd de naam Commer-in onthult die herinnerd aan de brandweerauto die daar toen was gestald. Die was van het Engelse automerk Commer. 

Op het grasveld naast het Witte Kerkje worden maximaal 24 kramen opgesteld waarop schilders, tekenaars, etsers en beeldhouwers die in Commer-in geëxposeerd hebben hun werk presenteren en verkopen. Er is live muziek en kinderen mogen gratis een schilderij maken in de schildertent. Werken van de deelnemende kunstenaars die zijn ingeleverd voor de veiling worden door een veilingmeester bij opbod verkocht.

De kunstmarkt start om 13:00 uur en sluit om 17:00 uur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *