Opening expositie van Jan van den Heuvel op zaterdag 2 maart

Schilderijen expositie van Jan van den Heuvel uit Bergen.

In 1985 deed hij mee aan een week ,,buitenschilderen” voor belangstellenden in het “ Planken Wambuis ”op de Veluwe. Daar ontdekte hij zijn talent voor aquarelleren. Zelf zegt hij daarover ,,het leek wel of ik kon toveren”.  Nog geen jaar later had hij zijn eerste expositie in het Smedinghuis in Lelystad, waarna er in de loop der jaren nog een vijftal volgden. Voorheen woonde hij 40 jaar in Harmelen. Inmiddels zes jaar in Bergen.

Jan maakt zijn schilderijen buiten op locatie.  Voorheen in de omgeving van Utrecht. Nu in Bergen, zomers langs het strand of in het dorp. Als hij buiten aan het schilderen is, en mensen kijken over zijn schouder mee, maakt hij graag een praatje over zijn hobby.

De  opening  van  de  exposite  is  op  zaterdag  2  maart 2019  om  14:00 uur.                                                                                

Commer-in is gevestigd op de Kerkbrink 6 in Groet.
Geopend op woensdag, zaterdag – en zondagmiddag van 14:00 tot 16:00 uur.

 Commer-in is een activiteit van de Dorpsvereniging Groet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *