Koningsdag 2020 afgelast

Ter bestrijding van het corona-virus heeft het kabinet afgelopen maandag 23 maart extra maatregelen afgekondigd, waaronder het verbieden van vergunning plichtige evenementen tot 1 juni 2020. Deze maatregel houdt in dat de viering van Koningsdag dit jaar in Groet geen doorgang zal vinden. Helaas dit jaar dus geen koffie met tompouce aan de lange tafels op het bleekveldje bij de Kerkbrink, geen oudhollandse spellen en springkussen, geen puzzelwandeltocht en geen poppentheater Belletje Sterk. Het is jammer, maar gezien de huidige omstandigheden zijn de maatregelen terecht en noodzakelijk om het coronavirus een halt toe te roepen.

Rest ons te zeggen pas op u zelf, pas op de mensen om u heen en blijf gezond.

Bestuur dorpsvereniging Groet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *