Opening expositie Rita van Loon 4 mei 14.00 uur

Werk van Rita van Loon

Rita van Loon is geboren in 1956 in IJmuiden en woont sinds 1996 in het schilderachtige dorp Obdam, gelegen tussen Hoorn en Alkmaar. In 2012 begon ze met dichten en sindsdien schrijft ze over alles dat groeit en bloeit.  Haar eerste bundel “Recht uit het hart” is in 2013 uitgekomen en in september dat jaar haar tweede bundel genaamd “Verre gezichten”.         Rita heeft inmiddels al menig bundel uitgegeven. Bijna al haar gedichten zijn vergezeld van eigen fotowerk, levensecht en natuurgetrouw. Ook haar creatieve kant wordt steeds verder ontwikkeld. Naast haar fotogedichten kunnen dan ook inspirerende kunstwerken van haar hand worden bewonderd.

De expositie is te zien in de maanden mei en juni in Commer-in

De opening is op zaterdag 4 mei 2019 om 14:00 uur. 

Commer-in is gevestigd op de Kerkbrink 6 in Groet.        
Geopend op woensdag, zaterdag – en zondagmiddag van 14:00 tot 16:00 uur.
Vrij entree. Commer-in is een activiteit van de Dorpsvereniging Groet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *