Ruud Wedding exposeert in Commer-in

Na zijn pensionering is Ruud Wedding in Schoorl gaan wonen en gaan schilderen bij de Schoorlse Schilderclub Jan van Scorel in De Blinkerd.  Daar werkte hij vooral met acrylverf. Toen zijn gezondheid achteruitging moest hij uitzien naar een andere ruimte om te schilderen omdat De Blinkerd toen niet rolstoeltoegankelijk was. Ruud werkt nu al 10 jaar bij “Atelier De Groet” in Groet onder de bezielende leiding van Marijke Takken. Nu is olieverf zijn favoriete materiaal. Het geeft hem meer  mogelijkheden en inspiratie. Zijn onderwerpen zijn divers met een voorkeur voor landschappen. Daarbij gebruikt hij foto’s als voorbeeld. 

De opening is op zaterdag 1 september 2018 om 14:00 uur.
Commer-in is gevestigd op de Kerkbrink 6 Groet.
Geopend op woensdag, zaterdag – en zondagmiddag van 14:00 tot 16:00 uur

Vrij entree. Commer-in is een activiteit van de Dorpsvereniging Groet

Te zien in de maanden september en oktober.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *