Lichtjesavond in Groet

Vrijdag 8 september is het weer zover.

Kom met je lichtje of lampion, versier je fiets, skelter, bolderkar en jezelf en loop mee in de optocht.
De optocht onder begeleiding van Fanfare Showband Heiloo, Trompetterkorps Alkmaar en Muziekvereniging Kunstzin start om 21.00 uur op de grote parkeerplaats bij de viskraam. De tocht eindigt met een rondje om de kerk en sluit af met een muzikaal optreden. Aansluitend is er een zakje chips voor de kinderen bij Commer-in. Na het succes van vorig jaar zullen de Ongeremde Gasten ook weer door Groet trekken om op de gezelligste verlichte punten een live optreden te verzorgen. Zo proberen we vanuit de Dorpsvereniging iedereen zoveel mogelijk van muziek te voorzien. We hopen op mooi weer, veel lichtjes en vooral gezelligheid onderling!

Nieuwe uitgebreide route!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *